O firmě Tisk Email

Vítejte v našem online katalogu.

Naše firma se zabývá prodejem a montáží dřevených chatek, zahradních domků, větších dřevostaveb, garážových stání a saun. Najdete zde do přehledně rozdělených sekcí  dřevěné chatky, zahradní domky, dřevěné WC, dětské domečky, přístřešky, sauny, garážová stání, velké dřevostavby atd. Snažíme se o neustálé rozšiřování naší nabídky ke spokojenosti všech zákazníků. Dřevostavby jsou vyrobeny z velmi kvalitního dřeva, kterému je věnována vysoká pozornost tak, aby dosáhlo maximální tepelné i okrasné kvality a tím zajistilo vaše maximální pohodlí. Dodací doba je standardně 4 týdny od objednání, po dohodě zajišťujeme montáž a další doplňky. (např.: podkladovou desku, střešní krytiny, elektrifikaci aj.). Dovoz a montáž domků zajistíme po celé ČR.
Nově najdete v naší nabídce i plechové a plastové domečky na nářadí.

Nejedná se o klasický internetový obchod, nýbrž objednávkový systém slouží pouze ke správnému vyplnění údajů a závazná objednávka je realizována až smlouvou se zákazníkem. Po podepsání smlouvy a složení 10% zálohy je domeček nebo chatka vyrobena a dovezena k zákazníkovi. Cena za dopravu je sjednávána individuálně a u většiny chatek nepřekročí 2500 Kč.

Na pražské adrese je jen sídlo firmy, v případě zájmu nás kontaktujte telefonem či emailem nebo lze domluvit osobní schůzku s našimi obchodními zástupci po celé ČR. Provozovnu a sklad máme u Českých Budějovic.

S přátelským pozdravem Team chatky-sauny.cz

E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Telefon: 604318495

 

 

 

 

 

BARPEX Group s.r.o.


Telefon: 
604 318 495 

 

E-mail:

 

obchod@chatky-sauny.cz 

Košík

 

Používané výrazy při hledání:

Víkendové chatky, dřevěné chatky stavebnice, dřevostavby, zahradní chatky, dřevěná chata, domky, sruby, roubenka, levně, dřevěný zahradní domek, dřevostavba, výroba, prodej, nízkonákladové bydlení, mobilheim alternativa, srubový dům, rozvoz a montáž celá ČR, srub, srubové domy, akce, výprodej, roubenky, Bauhaus, Baumax, OBI, Hornbach, zahradne chatky prodej, chatky do kempu