O firmě BARPEX group s.r.o. Tisk Email

Vítejte v našem online katalogu.

Naše firma se zabývá výrobou, prodejem a montáží dřevených srubů, domů, zahradníc chatek, zahradních domků, větších dřevostaveb a srubových garáží. Najdete zde do přehledně rozdělených sekcí dřevěné domy zahradní domky, dřevěné WC, dětské domečky, přístřešky, sauny, garážová stání, velké dřevostavby atd. Snažíme se o neustálé rozšiřování naší nabídky ke spokojenosti všech zákazníků. Dřevostavby jsou vyrobeny z velmi kvalitního dřeva, kterému je věnována vysoká pozornost tak, aby dosáhlo maximální tepelné i okrasné kvality a tím zajistilo vaše maximální pohodlí. Dodací doba je standardně 4 týdny od objednání, po dohodě zajišťujeme montáž a další doplňky. (např.: střešní krytinu, montáž, nátěr aj.). Dovoz a montáž domků zajistíme po celé ČR. 
Nejedná se o klasický internetový obchod, nýbrž objednávkový systém slouží pouze ke správnému vyplnění údajů a závazná objednávka je realizována až smlouvou se zákazníkem.

Na pražské adrese je jen sídlo firmy, v případě zájmu nás kontaktujte telefonem či emailem nebo lze domluvit osobní schůzku s našimi obchodními zástupci po celé ČR. Kamenou provozovnu a sklad máme u Českých Budějovic jako pobočku dceřinné firmy www.woodenhouse.cz .

S přátelským pozdravem Team chatky-sauny.cz

E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Telefon: 604318495

 

 

 

 

Dotazy na zboží

 

BARPEX Group s.r.o.


Telefon: 
604 318 495 

 

E-mail:

 

obchod@chatky-sauny.cz 

 

Používané výrazy při hledání:

Víkendové chatky, dřevěné chatky stavebnice, dřevostavby, zahradní chatky, dřevěná chata, domky, sruby, roubenka, levně, dřevěný zahradní domek, dřevostavba, výroba, prodej, nízkonákladové bydlení, mobilheim alternativa, srubový dům, rozvoz a montáž celá ČR, srub, srubové domy, akce, výprodej, roubenky, Bauhaus, Baumax, OBI, Hornbach, zahradne chatky prodej, chatky do kempu