Proč nakuponat právě u nás Tisk Email

Na internetu najdete spoustu prodejců, kteří vás lákají na akční ceny, něco zdarma apod. Bohužel často to má nějaký háček a na faktuře si naúčtují spoustu položek, které jste měli mít již v základní ceně. Většinou jde o příplatky za složení, donesení na pozemek, nehorázná cena dopravy, uvedené ceny bez DPH atd. atd. Výsledná cena je pak výrazně vyšší než zákazník očekával. 

 

U nás podobné fígly nevedeme, ceny jsou uvedeny včetně DPH, domluvená montáž, pokrytí chaty a další práce taktéž a vše je již včetně drobného materiálu, střešního tmelu, podkladové lepenky, hřebíků ... U běžných typových chat neplatíte dopředu zálohu, ale vše až při doručení na pozemek.

 

Máme vlastní dopravy pro pohodlný vjezd do většiny chatových osad, prověřený tým odborníků a samozřejmostí je i vybavenost elektrocentrálou, kompresorem a profi nářadím pro všechny potřebné profese.

 

Můžeme se pochlubit stovkami realizací a spokojených zákazníků po celých Čechách, Moravě a Rakousku.

 

Pro případné dotazy můžete použít i naše Facebookové stránky: www.facebook.com/chaty.drevostavby 

 

Dotazy na zboží

 

BARPEX Group s.r.o.


Telefon: 
604 318 495 

 

E-mail:

 

obchod@chatky-sauny.cz 

 

Používané výrazy při hledání:

Víkendové chatky, dřevěné chatky stavebnice, dřevostavby, zahradní chatky, dřevěná chata, domky, sruby, roubenka, levně, dřevěný zahradní domek, dřevostavba, výroba, prodej, nízkonákladové bydlení, mobilheim alternativa, srubový dům, rozvoz a montáž celá ČR, srub, srubové domy, akce, výprodej, roubenky, Bauhaus, Baumax, OBI, Hornbach, zahradne chatky prodej, chatky do kempu