Dovolená 2022 v ČR na chatě

Pojďme se chvíli zamyslet nad tím, jak příjemně strávit letošní léto v Čechách…

Doba se mění a všichni víme proč. Už Vás také nebaví poslouchat všechny ty informace o stávající situaci? Věřím, že většina z nás nemá chuť sedět a čekat, co bude. Můžeme si tedy vytvořit podmínky, jak jinak si zpříjemnit život a prostě se okolnostem přizpůsobit.

Mnoho z nás velmi ráda cestuje a pozoruje jiný způsob života. Nicméně také si často po návratu do vlasti říkáme, jak tu máme krásně, čisto, jsme kultivovaní atd. Proč tedy neudělat změnu a nedopřát si dovolenou v České republice a nebrat to jako nucené zlo? Máte chatu, chalupu, srub či jiné „stavení“ kam už nyní jezdíte? Přijde Vám to okoukané, nedokonalé apod.? TAK S TÍM POJĎTE NĚCO DĚLAT. Nevadí, že nejste kutil. Vždyť jsme pracovitý, zručný a nápaditý národ. V historii jsme to opakovaně světu dokázali!

My, Vám můžeme Vaši nemovitost postavit novou nebo zmodernizovat. Pokud nic z toho nepotřebujete, ale pořád nebylo dost volného času, tak Vám pomůžeme vytvořit něco pro vaše děti. Tím, že si vytvoříte plán a začnete něco budovat budete mít lepší náladu, budete trávit čas na čerstvém vzduchu a třeba i motivovat další členy rodiny. Včetně právě dětí. A hlavně už budete připraveni na podobné chvíle, kdyby se v budoucnu opakovali. V lepším případě tam prožijete mnoho pěkný chvil a budete mít dobrý pocit z toho, jak jste s volným časem užitečně naložili. Naše chaty lze zateplit a využívat jako nízkonákladové bydlení v přírodě.

Pokud chcete vědět víc o všech našich službách, tak nás, prosím, kontaktujte ideálně nyní po emailu 😊:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Chata 2020

 

Doprava a montáž
Dovoz a montáž chat a chatek umíme zajistit po celé ČR.
Levné typové chatky i atypy
Můžete si vybrat ze sériových chatek, případně si vymyslet vlastní.
Dbáme na kvalitu
Chaty a dřevostavby jsou vyrobeny z velmi kvalitního severského dřeva.

Kontakt

BARPEX Group s.r.o.

sídlo firmy:
Žirovnická 3133/6
10600 Praha 10

provozovna a hlavní sklad:
Nádražní 304
373 82 Včelná u Českých Budějovic

Tel. 771 153 330
Tel. 604 318 495
E-mail: obchod@chatky-sauny.cz